Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518
s Recruitment | IT &Telekomunikace | Devire ČR

Náborová společnost Devire: Nábor v IT a telekomunikacích

Moderní technologie se vyvíjejí závratným tempem, zcela mění tvář dnešního byznysu. Špičkoví IT specialisté patří v souvislosti s neustálým zaváděním nových technologických řešení k těm nejvychytanějším na trhu.

Nábor v IT a telekomunikacích se tak stává procesem, který vyžaduje odvážný, novátorský a svěží přístup. V Devire naše moderní náborové metody a roky zkušeností v kombinaci s odborností našich konzultantů přinášejí skvělé výsledky v efektivním obsazování pozic v IT oboru.

Nábor nejlepších - IT a telekomunikace

Hledání zaměstnanců a nábor v IT a telekomunikacích
 

Tím, že jsme se aktivně podíleli na rozvoji a rozšíření odvětví IT a telekomunikací, jsme získali odborné znalosti a jedinečné zkušenosti, což nám umožňuje volně se pohybovat v těchto odvětvích a provádět efektivní nábor na specializovaná a manažerská místa. Našimi zákazníky jsou start-upy, fintechy, software housy i nadnárodní korporace.

Zákazníci, které zastupujeme, nám důvěřují, protože jsme úspěšní a umíme celně rozpoznat jejich skutečné potřeby. S uchazeči naopak budujeme dlouhodobý vztah a poznáváme jejich reálná očekávání, díky čemuž jsme schopni zákazníkům sloužit celní radou už ve fázi budování nabídky.

Proč se vyplatí věřit náborové společnosti Devire?

V Devire se v náborech v IT a telekomunikacích zaměřujeme na dynamiku a efektivitu našich aktivit. Proces náboru přizpůsobujeme potřebám klienta, abychom dobu jeho trvání co nejvíce zkrátili. Rychlé uzavření projektu je v tomto oboru jednou ze záruk úspěchu. Jsme tedy v neustálém kontaktu s našimi klienty, aby tok informací a feedbacku byl plynulý a plně efektivní.

V náboru v IT a telekomunikacích sázíme na úzké specializace našich konzultantů. Díky tomu se stavíme na networkingu a rychleji a efektivněji se dostáváme k nejlepším odborníkům na trhu. Udržujeme také úzký vztah s uchazečem, což výrazně minimalizuje riziko odmítnutí nabídky.

Nábor v IT – koho pro vás můžeme najít?

Provádíme náborové projekty na specializované a manažerské pozice jak pro malé firmy, nadnárodní korporace, tak pro start-upy. S Devire najdete ty nejlepší profesionály, kteří se specializují na vývoj softwaru, firemních aplikací a ERP, bezpečnost IT a na Business Intelligence, Data Warhouse a Big Data.

S Devire se vám podaří získat nejlepší profesionály v každé z IT specializací, kteří mají na starosti jak vývoj firemních aplikací a systémů, podporu a údržbu systémů, bezpečnost IT, bazénová řešení, tak systémy SAP a reportérská řešení. Naši headhunteři se také dostávají k zájemcům s velmi nízkými IT schopnostmi a realizují projekty s technologiemi, které se na polském trhu vyskytují jen zřídka.

S námi najdete nejlepší odborníky v oblasti IT a telekomunikací, mimo jiné na následující pozice v těchto oblastech:

Nábor pracovníků v oblasti infrastruktury a bezpečnosti IT:
Podpůrných a administrativních odborníků, inženýr analytik konzultant expert Architekti se zkušenostmi v oblasti systémů, databází, DevOps, cloudových řešení, serverů a sítí a také v IT bezpečnosti.

Nábor pracovníků v oblastech ERP, CRM a analytici:
Podpůrných a administrativních odborníků, programátor inženýr analytik konzultant expert Architektů se zkušenostmi v oblasti ERP a CRM (hlavně SAP), Bi / Data Warehouse / Big Data a Machine Learning / Artificial Intelligence.

Nábor v oblasti vývoje softwaru:
Architekti IT, Programátoři (.net, Java, průčelí Full stack, mobile – iOS / Android, PHP, Python, C / C + +), Podnikatelské analytiky, Systémových analytiků, Ručních testerů, Automatických testerů, Projektantů UI / UX, Scrum Masters

V každé z výše uvedených oblastí také nabíráme vyšší pracovní místa (Team Leader). Tech Lead, Manažer, Ředitelka).

Řekněte nám, koho potřebujete a my zařídíme zbytek.
Hledáte nejlepší zaměstnance do své firmy? Skvělé, protože v Devire nabíráme jen ty nejlepší, vyplňte a pošlete formulář, my Vás budeme kontaktovat a společně projednáme detaily.