Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518
s O Devire | New - Devire Czech Republic

Personální agentura – č. 1 pro váš nábor

Posuňte svoji náborovou strategii s personální agenturou Devire.

Ať už budujete nové oddělení, posilujete stávající tým, nebo stojíte před časově náročným projektem, naši konzultanti vás podrží při každém kroku.
 

Jsme mezinárodní personální agentura s pobočkou v Praze. Při náboru využíváme nejmodernější technologie a lokálně-globální přístup tak, abychom pro vás našli talenty přesně podle vašich představ.

Hledáte stálého zaměstnance? Potřebujete IT kontraktora? Nebo vyžadujete dlouhodobou pomoc formou RPO služeb? Stačí říct a ušijeme vám náborové řešení na míru.

Specializujeme se na nejrůznější obory. Nejčastěji obsazujeme v sektorech: 

Vyzkoušejte naše nákladově efektivní řešení pro váš nábor:

Pomůžeme vám získat nejen skvělé kandidáty, ale poskytneme vám i cenné rady ohledně náborové strategie, konkurence na trhu a mzdových průzkumů. Náš tým konzultantů vás provede celým náborovým procesem.

Naše ocenění:

Devire: Personální agentura pro váš nábor nejen v České republice

Každoročně obsadíme téměř 2 000 pozic u více než 600 klientů, a to z nás dělá jednu z největších personálních agentur v Polsku. Pobočky s lokálním vedením máme kromě Česka také v Německu a Portugalsku. Není to však naše velikost, co nás odlišuje – jsou to naši lidé a naše tyrkysové hodnoty, které následujeme každý den.

Ať už pracujeme s prvotřídními korporacemi, malými a středními podniky, nebo rodinnými firmami, náš závazek ke kvalitě zůstává stejný – a naše čísla mluví jasně:

Celková spokojenost klientů

4.8/5

Kvalita služeb

4.8/5

Rychlost a včasnost

4.8/5

Ochota doporučit služby Devire

4.9/5

Jste připraveni nakopnout svoje podnikání? Napište nám a společně překonáme veškeré překážky.