Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Hradec Králové, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.
Naše čísla
 
POBOČEK V EVROPĚ
Naše pobočky sídlí v Praze, Ostravě, Hradec Králové, Varšavě, Vratislavi, Poznani, Katovicích, Gdaňsku, Mnichově a Frankfurtu
LET ZKUŠENOSTÍ
V Evropě působíme od roku 1987
Konzultantů
Naši konzultanti jsou odborníci v oblastech ve kterých působí, neustále se v nich vzdělávají a zdokonalují, aby pro Vás mohli být rovnocennými partnery.
Spokojených kandidátů
V Loňském roce jsme úspěšně obsadili 560 pracovních pozic napříč všemi segmenty a zároveň zajistili 420 kontraktorů
Naše zaměření
X
Księgowość, Bankowość i Finanse
Działy i struktury IT są obecne we wszystkich organizacjach każdej z branż. Reprezentując najlepsze firmy kluczowych działów gospodarki możemy korzystać z uprzywilejowanej pozycji i proponować liczne i unikalne oferty pracy.
 
Hledáte zaměstnance do
Księgowości, Bankowości i Finansów?
Kontaktujte nás: mchomicki@devonshire.pl
Naši klienti
 

Spolupráce s firmami napříč pracovním trhem nám dává nadhled a zkušenosti, které můžete využít i vy.
Úspěšně obsazené pozice a skvělé nové kariéry našich kandidátů jsou tím nejlepším doporučením pro spolupráci s námi.

Chcete vědět, jak může Devire pomoci i Vám?
Kontaktujte nás: info@devire.cz

 
Zlecenie zostało profesjonalnie wykonane, a Konsultant firmy wykazał się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, co sprawia, iż projekty realizowane są w zadanym okresie czasu, na najwyższym poziomie oraz w oparciu o partnerską komunikację.
Mgr, tech Services - Media Flex
Hledáte zaměstnance? Kontaktujte nás
 

 
Náš tým
Previous Next