Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518
s Executive Search | personální agentura | Devire ČR

Devire: Executive Search

Nábor na nejvyšší manažerské pozice je komplexní proces, který vyžaduje plně individualizovaný přístup, vynikající znalost oboru a nejlepší kvalitu činnosti. V Devire garantujeme v Executive Search kvalitu našich služeb, profesionalitu a zachování naprostého stupně důvěrnosti.
 

Devire – Executive Search řešení šité na míru

 

V Devire zajišťujeme nejvyšší kvalitu služeb Executive Search, nasloucháme potřebám klienta i kandidáta. Věříme, že jedině tak můžeme přesně sladit očekávání a potřeby obou stran a vytvořit tak efektivní a trvalé spojení.

Naši konzultanti, kteří se specializují na metodu Executive Search, mají za sebou mnoho let zkušeností s přímým vyhledáváním a náborem na nejvyšší úrovně v organizacích, jako jsou CEO a ředitelé (tzv. úroveň C-1) a řídící a manažerský personál. Naši konzultanti Executive Search jsou experti ve svých oborech a odvětvích. Headhunting se tedy opírá především o důkladnou znalost specifik daného trhu.

Mezi odvětví, pro která provádíme aktivity Executive Search, patří finance, právní oblast, farmacie, stavebnictví, výroba, IT, obchod a marketing (FMCG, Retail, Digital).

 

Flexibilní přístup k hledání lídrů – Executive Search Devire

Za použití metody direct search (headhunting) naši klienti pokaždé dostanou kompletní hloubkovou mapu trhu s informacemi o dostupných zájemcích v daném profilu a jejich otevřenosti ke změně. Každý zájemce absolvuje důkladný pohovor, na jehož základě sestavujeme komplexní zprávu. Proces doplňujeme o různé typy testů a ověřené reference prezentovaných uchazečů. Na základě jedné z našich hodnot “Agile” jsou naše služby Executive Search založeny na kvalitním feedbacku a reportingu. Po dohodě se zákazníkem jsme schopni dynamicky změnit rozsah vyhledávání na základě zpětné vazby, kterou získáme z trhu, a optimalizovat vyhledávání. Tento přístup významně zvyšuje efektivitu našich činností Executive Search a omezuje dobu jejich provádění na nezbytné minimum.

 

Proč je dobré svěřit služby Executive Search společnosti Devire?

Devire pracuje s omezeným počtem firem, abychom lépe poznali výzvy, které před nimi stojí, jejich organizační kulturu a zajistili jim nejvyšší kvalitu služeb. Zachováváme potřebnou diskrétnost, ale i výstižnější výběr kandidátů, což se přímo promítá do efektivity při oslovování špičkových manažerů.

Vyplňte níže uvedený formulář pro kontakt s odborníky z Executive Search z Devire.

 

Pošlete nám dotaz a my zřídíme vše ostatní.
Volte flexibilní a moderní přístup k hledání lídrů.
Executive