Devire: Permanent Placement

Nábor zaměstnanců v dnešním hyperdynamickém podnikatelském prostředí s sebou nese řadu výzev. Na jejím úspěchu nezávisí jen finanční výsledky, ale také konkurenceschopnost a síla značky zaměstnavatele. Úspěšná náborová společnost by se proto měla dívat na výzvy spojené s vyhledáváním talentů v širším měřítku a pružně přistupovat ke změnám na trhu.

Nábor v Devire

Inovativní, flexibilní a efektivní
 

V permanent placement náboru využíváme inovativní metody, které se skvěle osvědčují na ultra-proměnném trhu práce. Při hledání kandidátů využíváme jak osvědčené metody jako direct search nebo networking. Výborně chápeme i nové technologie a způsob jejich fungování, efektivně je využíváme pro nábor zaměstnanců. Patříme mezi nejdynamičtější a nejinovativnější náborové firmy v České republice, které vytvářejí ideální spojení mezi kandidáty a firmami.

Devire – náborová společnost, jejímž motorem jsou lidé

 

V Devire milujeme a rozumíme technologii. Věříme však, že naším největším přínosem jsou lidé. Hledáním klíčových zaměstnanců pro vaši firmu se zabývá specializovaný tým konzultantů, kteří neustále sledují trendy, rozšiřují své odborné znalosti a hledají nová náborová řešení. Duel technologií a zkušeností našich náborových poradců nám umožňuje najít nejvhodnější talenty na trhu podle našeho motta: Finding people who click.

Jako náborová firma působící v tyrkysovém modelu řízení stavíme na prvním místě flexibilní řešení, která nacházejí své uplatnění mimo jiné v námi nabízených rozmanitých modelech řešení.

Více se o našich specializacích dozvíte zde:

 

Řekněte nám koho potřebujete a my zařídíme vše ostatní.
Hledáte nejlepší zaměstnance do své firmy? Pošlete nám formulář níže a my vás kontaktujeme.