Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518
s Nábor zaměstnanců | Devire ČR - personální agentura

Devire: Permanent Placement

Nábor zaměstnanců v dnešním hyperdynamickém podnikatelském prostředí s sebou nese řadu výzev. Na jejím úspěchu nezávisí jen finanční výsledky, ale také konkurenceschopnost a síla značky zaměstnavatele. Úspěšná náborová společnost by se proto měla dívat na výzvy spojené s vyhledáváním talentů v širším měřítku a pružně přistupovat ke změnám na trhu.

Nábor v Devire

Inovativní, flexibilní a efektivní
 

V permanent placementu náboru využíváme inovativní metody, které se skvěle osvědčují na neustále se měnícím trhu práce. Při hledání kandidátů využíváme osvědčené metody jako direct search nebo networking. Výborně chápeme i nové technologie a způsob jejich fungování, efektivně je využíváme pro nábor zaměstnanců. Patříme mezi nejdynamičtější a nejinovativnější náborové firmy v České republice, které vytvářejí ideální spojení mezi kandidáty a firmami.

Devire – náborová společnost, jejímž motorem jsou lidé

 

V Devire milujeme a rozumíme technologiím. Věříme však, že naším největším přínosem jsou lidé. Hledáním klíčových zaměstnanců pro vaši firmu se zabývá specializovaný tým konzultantů, kteří neustále sledují trendy, rozšiřují své odborné znalosti a hledají nová náborová řešení. Kombinace technologií a zkušeností našich náborových poradců nám umožňuje najít nejvhodnější talenty na trhu podle našeho motta: Finding people who click.

Jako náborová firma působící v tyrkysovém modelu řízení stavíme na prvním místě flexibilní řešení, která nacházejí svá uplatnění mimo jiné v námi nabízených rozmanitých modelech řešení.

Seznam našich specializací:

 

Hledáte talenty? Ozvěte se nám
Stačí jen říct, jak si kandidáty představujete.