Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518
s Outplacement | Devire ČR | personální agentura

Devire Outplacement

Outplacement je řešení určené pro klienty, kteří se zajímají o poskytnutí pomoci a podpory zaměstnancům propouštěným z důvodu organizačních změn ve firmě. V Devire máme za úkol výrazně zvýšit šance zasažených zaměstnanců na trhu práce, aktivně jim pomoci při výběru vhodného nového pracovního místa a zároveň zachovat pozitivní image dosavadního zaměstnavatele.

Devire řešení šité na míru vašim potřebám

 

Dostali jste se do situace, kdy vaše společnost musí propustit jednoho nebo více zaměstnanců najednou?

 

Outplacement je profesionální pomoci zaměstnancům, kteří se ocitli v situaci ztráty zaměstnání z různých důvodů. V Devire můžeme outplacement připravit pro jednotlivce i větší skupinu a hlavním cílem je pomoci propuštěnému zaměstnanci nebo propouštěné skupině zaměstnanců vyrovnat se s příslušnou situací a najít nové uplatnění na pracovním trhu. Celý proces může být aplikován na zaměstnance všech úrovní firmy – od dělnické profese až po vrcholový management.

 

Outplacement:

  • je součástí HR marketingu a řízení lidských zdrojů
  • snižuje negativní dopady propouštění
  • pomáhá udržovat dobré jméno zaměstnavatele na trhu
  • motivuje zaměstnance, kteří ve společnosti zůstali
  • posiluje pozitivní vnímání Employee Brandingu jako zaměstnavatele
  • je investicí do budoucnosti společnosti

 

Co může Devire outplacment proces může zahrnovat?

 

Celý proces se skládá z několika fázi. V první fázi spolu zajistíme legislativní rámec celého procesu, organizaci a časový harmonogram celého procesu propouštění, přípravu nadřízených manažerů na propouštěcí pohovory. Další fáze funguje jako průvodce výběrovým řízením a skládá se z témat (např. jakou práci pro sebe hledat, jak sestavit správně životopis či průvodní dopis, kde hledat nové zaměstnání, jak se prezentovat na sociálních sítích, jak úspěšně zvládnout přijímací pohovor). Účastník programu získá zpětnou vazbu nebo třeba i rady, jak zvládnout nástup do nového zaměstnání. Součástí je i pracovněprávní poradenství a praktické informace – jaké jsou nároky a povinnosti vůči úřadům a institucím.

Individuální konzultace zahrnují i seznámení s aktuální situací na trhu práce a představení vhodných pracovních nabídek. Konzultace je možné provádět přímo u klienta nebo v kanceláři společnosti Devire.

Chcete se dozvědět více? Vyplňte formulář a my se Vám ozveme.