Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518
s Talent Connect | Recruitment Marketing | Devire ČR

Devire: Talent Connect

Talent Connect je inovativní náborová marketingová kampaň, která využívá kombinaci moderních marketingových kanálů k oslovení kandidátů. S Talent Connect oslovíte svou nabídkou práce daleko širší publikum, zvýšíte povědomí o Vaší značce zaměstnavatele – Employer Branding a podpoříte angažovanost uchazečů.

Talent Connect

 

Tradiční metody vyhledávání nových zaměstnanců nejsou v současnosti dostačující. Umožňují Vám oslovit pouze vrcholek ledovce na trhu práce. S kampaní Talent Connect jdeme pod povrch. Dokážeme oslovit kandidáty, kteří nejsou aktivní na trhu práce a zatím nemají zájem o změnu. Daří se nám to pomocí dat, která mají k dispozici kolegové z reklamních firem a naší znalosti digitálního marketingu v náboru.

Proč video formát?

 

+490% Vyšší click-rate u uživatelů, kteří vidí reklamu formou videa
+70 % Více uživatelů si vybaví, že toto video shlédli v posledních 30 dnech
+80 % Uživatelů má tendenci reagovat na reklamu, která obsahuje video

 

Naše nástroje

Talent Connect kombinuje nejefektivnější moderní marketingové kanály tak, aby oslovil přesně vybranou cílovou skupinu, zvýšil povědomí mezi kandidáty a zaujal je pro Váš nábor.

Talent Connect využívá čtyři online kanály a video formát, tak aby oslovil potenciální kandidáty! Jak? Váš tradiční inzerát se změní na krátké video, které bude propagováno na Facebooku. Navíc propagujeme Vaši pracovní nabídku na LinkedIn, Youtube a stovkách internetových stránek v rámci Google Display Network. Abychom inzerát co nejlépe zacílili, využíváme data nasbíraná našimi partnery, kteří jsou experty v oblasti digitálního marketingu.

 

Proč Talent Connect?

Awareness

Zvyšte povědomí o Vaší značce – Employer Branding u své cílové skupiny.

Engagement

Zaujměte potenciální kandidáty za pomocí video formátu a kreativních bannerů.

Innovation

Využijte nejmodernějších technologií náborového marketingu při propagaci a budování Employer Brandingu.

 

 

To není vše. Neustále rozšiřujeme a optimalizujeme počet možných příjemců, zobrazujeme inzerci uživatelům, jejichž chování je podobné těm, kteří na inzerát reagovali v předchozích kampaních.

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte kontaktní formulář a budeme Vás kontaktovat.