Devire: Naše služby a řešení

Naše nabídka zahrnuje Permanent placement, služby IT Contracting, Executive Search, Recruitment Process Outsourcing a Employer branding. Cesta Devire začala před více než 30 lety, a od té doby podporujeme zaměstnavatele v České republice a celé střední Evropě v realizaci i těch jejich nejsmělejších vizí, pomáháme hledat a zapojovat talenty podle našeho motta:
"Finding people who click."

NAŠE ŘEŠENÍ A SLUŽBY

 

Vyberte si model služeb, který bude odpovídat Vašim potřebám. Nevíte, které řešení je pro Vás nejlepší? To nevadí, ozvěte se nám a společně najdeme ten nejlepší model služeb.

Dobrý den! Jsme Devire.

 

Seznamte se s našimi službami.

Devire je synonymem pro inovativní a profesionální náborová řešení nejvyšší kvality. Jako jedna z nejdynamičtěji rostoucích a nejpokrokovějších náborových a outsourcingových firem v Česku a střední Evropě využíváme každý den kombinaci technologií a zkušeností našich konzultantů při hledání a zapojování talentů.

V naší každodenní práci máme tři hodnoty: agile, driven a empowered. Věříme, že kompaktnost a flexibilita nám umožňují nahlížet na výzvy z jiného úhlu pohledu a naše firemní struktura umožňuje rychle se přizpůsobíme aktuální situaci a očekáváním zákazníků. Milujeme to, co děláme, a neustále hledáme nová řešení tradičních problémů. Změn se nebojíme, protože inovace je součástí naší DNA. Máme odvahu a díky tomu mohou být my i naši klienti o krok před konkurencí.

V Devire dobře víme, jak přilákat ty nejlepší odborníky, kteří se nejen na danou pozici hodí, ale především významně přispějí k rozvoji vaší firmy. 

 

Řekněte nám koho potřebujete a my zařídíme vše ostatní.
Hledáte nejlepší zaměstnance do své firmy? Pošlete nám formulář níže a my Vás kontaktujeme.
NAŠE ŘEŠENÍ A SLUŽBY

   

   
  Naši klienti
   
  „Mohu potvrdit, že spolupráce s Cam Ly byla přínosná. Osobně oceňuji na Cam Ly, že je velice komunikativní, aktivní a empatická. Snaží se vyhovět všem požadavkům a je vstřícná zpětné vazbě a připomínkám ke kandidátům. Rozhodně spolupráci s Cam Ly doporučuji.“
  Jaroslava Šindelářová, HR Manager společnosti Geis

  HLEDÁTE PRÁCI?

   

  Pokud jste kandidát, podívejte se na naše pracovní nabídky nebo pošlete životopis.