Personálně-poradenská společnost Devire má od začátku září nového Country Managera. Stal se jím Petr Vidmar, který má za sebou bohatou kariéru v oblasti lidských zdrojů.

 

„Petr Vidmar nahradí v roli Country Managera Martina Schneidera a bude mít na starosti komplexní rozvoj společnosti Devire na českém trhu. Martinovi bych chtěl tímto poděkovat za jeho účast ve startupové fázi našeho projektu,“ říká Tomáš Surka, partner ve společnosti Devire.

Mezinárodní značka Devire vstoupila na český trh loni a rychle si získala místo na poli expertního náboru zaměstnanců. Její pobočky se nacházejí v Praze, Hradci Králové a Ostravě. „Expanze bude i nadále pokračovat, od nynějška pod taktovkou Petra Vidmara,“ uvádí Tomáš Surka.

Petr Vidmar působí v oblasti lidských zdrojů od roku 2001. Po prvních zkušenostech v britské headhunterské firmě Nicholson International pokračoval v kariéře u mezinárodní společnosti Hays Czech Republic. Z pozice Business Development Managera postupně převzal zodpovědnost za vedení celé firmy v České republice. V letech 2015 až 2019 pracoval ve společnosti Adecco na pozici Permanent Placement Director.

„Do společnosti Devire přicházím s cílem vybudovat předního hráče v oblasti komplexních personálních služeb. To znamená specializovaného náboru, HR marketingu, consultingu a IT contractingu,“ uvádí Petr Vidmar, nový Country Manager v Devire.

Ve volném čase se Petr Vidmar rád věnuje historii, literatuře, cestování a šachům.