Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518
s Recruitment | HR, personalistika, nábor | Devire ČR

Náborová společnost Devire: Nábor v HR

Nové technologie, sociální média, umělá inteligence, automatizace jsou jen některé prvky, které zcela mění strategie dnešních firem. Jedno zůstává neměnné - firmu tvoří lidé. Získat vedoucí pozici a získat převahu nad konkurencí není možné bez zaměstnávání nejlepších odborníků na oddělení Human Resources.

Jako náborová firma dobře známe specifika hledání a zaměstnávání největších HR talentů. Proto v Devire k náboru v HR přistupujeme nekonvenčně a inovativně, propojujeme nové technologie a naše know-how s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Nábor nejlepších - Human Resources

 

Nejdůležitější při náboru v HR je naslouchat potřebám klienta i kandidáta a pochopit jejich očekávání a výzvy, kterým čelí. Proto v Devire klademe důraz na úzkou spolupráci a komunikaci, což se odráží v nejkvalitnějších náborových procesech. Naše odbornost nám umožňuje efektivně nabírat vysoce kvalifikované odborníky a manažery do HR.

 

Proč se vyplatí věřit Devire?

Při náboru čerpáme z našich znalostí a dlouholetých profesních zkušeností. Jako náborová firma dobře víme, jaké uchazeče hledáte a známe výzvy, kterým čelíte. Naše znalost oboru nám umožňuje efektivně nacházet nejlepší odborníky na trhu, kteří ideálně zapadnou do vaší firmy.

Využíváme kompletní škálu nástrojů a kanálů pří vyhledávaní – od tradičních metod přes digitální aktivity až po video náborový marketing. Díky efektivnímu využití inovativních zdrojů pro získání kandidátů se nám vždy podaří oslovit nejlepší odborníky na trhu. Prostřednictvím naší rozšířené sítě kontaktů těžíme i z přímého oslovení odborníků a manažerů, kteří mají dovednosti a kompetence, které naši zákazníci hledají.

 

Nábor v HR – koho pro vás můžeme najít?

V Devire při náboru do personálních oddělení využíváme znalosti a zkušenosti našich konzultantů, kteří se specializují na nábor jak na specializované, tak na odborné i manažerské pozice.

S námi najdete nejlepší odborníky na oddělení Human Resources, mimo jiné i na následující pozice:

  • Specialista / manažer pro odměňování
  • HR Generalist
  • Specialista / manažer pro Employer brandingu
  • Odborník na školení
  • Specialista / manažer pro nábor
  • HR Business Partners
  • HR Manager / personální manažer
  • Personální ředitel
Řekněte nám koho potřebujete a my zařídíme vše ostatní.
Hledáte ty nejlepší zaměstnance do své firmy? V Devire nabíráme jen ty nejlepší, vyplňte a pošlete formulář, my vás kontaktujeme a společně si projednáme detaily.