Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/hstxjbxrsa/domains/devire.cz/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/functions.php on line 518
s Nabídka práce | Farmacie a zdravotnictví | Devire ČR

Náborová společnost Devire: Nábor ve farmacii a zdravotnictví

Pokročilý vývoj nových technologií a přelomový výzkum způsobují, že farmaceutický průmysl a zdravotnické vybavení rostou závratným tempem. Jako jedno z nejinovativnějších odvětví ekonomiky v současnosti vytváří jedno procento HDP. Její budoucnost je mimo jiné závislá na kvalifikovaných talentech , proto v případě náboru ve farmacii nemůže být řeč o kompromisech.

Neustálý rozvoj farmaceutického průmyslu a zdravotnického vybavení vede k dynamicky rostoucí poptávce po unikátních schopnostech a dovednostech, které jsou kombinovány s odbornými znalostmi a lékařským vzděláním. V Devire jsme vždy o krok před konkurencí a tvoříme kvalifikovaný týmy v oboru.

Nábor nejlepších odborníků- farmacie a zdravotnictví

 

Dynamika farmaceutického průmyslu a zdravotnického vybavení a rostoucí poptávka po kvalifikovaných odbornících nutí příčku v náboru nastavit velmi vysoko.

V Devire zvládáme skvěle i ty největší výzvy, úspěšně nabíráme nejlepší odborníky a manažery s vědeckými a komerčními zkušenostmi. Vytváříme jak kvalifikované týmy pro přední producentské firmy, tak distributory pro lékařská oddělení, prodej a marketing. Rozvoj svých týmů nám svěřily největší farmaceutické, laboratorní firmy a distributoři a výrobci zdravotnických zařízení.

 

Proč se vyplatí svěřit náborové agentuře Devire?

Ve svých náborových aktivitách ve farmaceutickém průmyslu a v oblasti zdravotnických zařízení klademe důraz na kvalitní přístup, kdy klíčovou roli hraje pochopení potřeb našich zákazníků. Úspěšně využíváme své dlouholeté zkušenosti, odborné znalosti a vynikající znalost oboru.

Nábor nejlepších odborníků do farmaceutických a zdravotnických firem vyžaduje odborné znalosti a komplexní kvalifikaci. Naše odborné znalosti z oblasti klinických studií, medicínské technologie a trhu s léčivy nám umožňují efektivně vyhodnotit kvalifikaci kandidátů a najít nejlepší odborníky s vynikajícími referencemi.

Uskutečnili jsme stovky náborů ve farmaceutickém sektoru, kde jsme úspěšně kombinovali dlouholeté zkušenosti s inovativním přístupem. Při sestavování nejlepších týmů využíváme rozšířenou síť kontaktů v branži, kterou pečlivě budujeme už léta. Díky tomu se ještě lépe seznámíme s farmaceutickým trhem a zdravotnickým vybavením.

Řekněte nám koho potřebujete a my zařídíme vše ostatní.
Hledáte nejlepší zaměstnance do své firmy? Pošlete nám formulář níže a my vás kontaktujeme.