Devire: Naše služby a řešení

Naše nabídka zahrnuje Permanent placement, služby Executive Search, Recruitment Process Outsourcing a Employer branding. Cesta Devire začala před více než 30 lety, a od té doby podporujeme zaměstnavatele v Polsku a Evropě v realizaci jejich i těch nejsmělejších vizí, pomáháme hledat a zapojovat talenty podle našeho motta:
"Finding people who click."

NAŠE ŘEŠENÍ A SLUŽBY

 

Vyberte si model služeb, který bude odpovídat vašim potřebám. Nevíte, které řešení je pro Vás nejlepší? To nevadí, ozvěte se nám a společně najdeme ten nejlepší model služeb.

Dobrý den! Jsme Devire.

 

Seznamte se s našimi službami.

Devire je synonymem pro inovativní a profesionální náborová řešení nejvyšší kvality. Jako jedna z nejdynamičtěji rostoucích a nejinovativnějších náborových a outsourcingových firem v Polsku a střední Evropě využíváme každý den duel technologií a zkušeností našich konzultantů při hledání a zapojování talentů.

V naší každodenní práci máme tři hodnoty: Agile, driven a empowered. Věříme, že kompaktnost a flexibilita nám umožňují nahlížet na výzvy z jiného úhlu pohledu a naše firemní struktura umožňuje rychle se přizpůsobit aktuální situaci a očekáváním zákazníků. Milujeme to, co děláme, a neustále hledáme nová řešení tradičních problémů. Změn se nebojíme, protože inovace je součástí naší DNA. Máme odvahu a díky tomu mohou být my i naši klienti o krok před konkurencí.

V Devire dobře víme, jak přilákat ty nejlepší odborníky, kteří se nejen na danou pozici hodí, ale především významně přispějí k rozvoji vaší firmy. Řekněte nám, jaký talent hledáte. My budeme řešit zbytek.

 

 

Naši klienti
Spolupráce s firmami napříč pracovním trhem nám dává nadhled a zkušenosti, které můžete využít i vy.
 
"Společnost Devire můžu rozhodně doporučit, spolupráce s Danou Kneřovou byla naprosto profesionální a na vysoké úrovni. Od začátku díky dobré specifikaci pozice, pochopení naší firemní kultury a výběru kandidátů, se k nám dostávali informování uchazeči, kteří naplňovali naše očekávání a ve finále byl výběr úspěšný. "
Mgr. Jiří Pavel, HR Specialista společnost AeskuLab k.s.
Řekněte nám koho potřebujete a my zařídíme vše ostatní.
Hledáte nejlepší zaměstnance do své firmy? Pošlete nám formulář níže a my Vás kontaktujeme.