Na počátku srpna se personální a outsourcingová agentura Devire rozrostla o nové členky týmu, které budou mít na starost rozvoj třech klíčových divizí – Professionals, Technology a IT Contracting, rozšiřování služeb Devire a rozšíření týmu zkušených personalistů.

 

Vítejte Lenka Pešková, Lenka Fabová a Eva Zelinková!

 

Lenka Pešková absolvovala obor Andragogika a personální řízení na filosofické fakultě Univerzity Karlovy a praxi v HR získala v petrochemické společnosti s více jak 2000 zaměstnanci. Poté se přesunula do oblasti HR poradenství a získala praxi ve vedení menších i větších obchodních týmů v personálně-poradenských společnostech. Svou kariéru dále budovala v mezinárodních personálních agenturách jako Hays, Manpower či Randstad, kde získala zkušenost na manažerských pozicích v různých odvětvích od temporary staffing, přes permanent placement až po projekty zaměřené na outsourcing náborových procesů. Kromě zodpovědnosti za nastavování strategie, rozvoje a růstu obchodu, měla na starosti i řízení výkonnosti recruiterských týmů.

V personálně-poradenské a outsourcingové společnosti Devire se zaměřuje na rozvoj a řízení technických týmů – Information Technology, Engineering, Manufacturing & Logistics a Construction & Property. Blízkým cílem je také postavit úspěšnou divizi zaměřenou na dočasné přidělování odborníků a rozšířit tím tak škálu služeb – vedle Permanent Recruitment a IT Contracting, které Devire může klientům v České republice nabídnout.

Lenka se ve svém volném čase věnuje sportu, četbě, zahradničení a péči o kočičí a psí mazlíčky.

 

Lenka Fabová svou kariéru začala v oblasti Retailu, kde působila téměř 8 let. Její kariéra poté pokračovala v personální agentuře Hays, kde působila 9 let a díky svým předchozím zkušenostem dokázala úspěšně vybudovat divizi Retail. Spolupracovala s řadou významných retailových zákazníků a díky svým úspěchům se mohla posunout na roli Team Leadera a vybudovat si tým zodpovědný za Retail a Office Professionals. Později byla zodpovědná za řízení pobočky v Praze a následně v Brně.

“V práci je pro mě důležitý stabilní tým, pohodová atmosféra, rozvoj lidí, který mi dělá vždy největší radost a samozřejmě obchodní výsledky”, říká Lenka.

V Devire bude mít na starosti divizi Professionals, kde chce uplatnit své zkušenosti z recruitmentu a business developmentu a zároveň se věnovat rozvoji svého týmu v oblastech Sales & Marketing, SSC, Office Support (HR, Legal) či Life Sciences. Od října pak bude mít na starosti nově vznikající pobočku v Brně.

Ve volném čase Lenka miluje cestování, dobré jídlo a dobré víno, černý humor, svého kocoura Boonsonga a Mariah Carey.

 

Eva Zelinková má sedmiletou praxi ve světě obchodu a téměř celou dobu z oblasti IT, kde se zaměřovala na dodávání interních i externích IT expertů. Začala na pozici Sales & Account Manager, kde rozvíjela spolupráci se zákazníky převážně z bankovní a finanční sféry. Poté se posunula do role Team Leadera a záhy vedla celou divizi IT Contracting, která byla součástí RPO A MSP projektů a zároveň se podílela na vytváření celofiremní strategie.

“IT mě i po letech stále baví, protože je to odvětví, které se neustále rozvíjí a stejně jako já, nikdy nestojí na místě.”, říká Eva

A protože nikdy nestojí na místě, volnočasové aktivity věnuje cestování a poznávání nových míst. Kromě cestování miluje hudbu, smích, sladké víno a lilie.

 

Pokud se chcete dozvědět více o oblastech, ve kterých vám Eva, Lenky a konzultanti Devire mohou mohou pomoci, podívejte se na více informací.